Metin2 TR Auto damage ve Çekme hilesi indir 2014

Merhaba , sayın metin2 kullanıcıları TR ve PVP serverlerde AUTO DAMAGE ve Çekme Hilesini Arıyorsanız En uygun yerdesiniz

Youtube Girmek Wİndows 7 DNS Değiştirme

Merhaba arkadaşlar , çok sevdiğimiz Youtube giremiyoruz  :( hepimiz üzüldük bu konuda ama bu engeli aşabiliriz. 8.8.8.8 , V.s dns adresleri bildiğiniz gibi artık çalışmıyor , youtube giremiyoruz ancak Yeni DNS ler keşfettik problemsiz girebiliyoruz. Yeni DNS Adresimiz ; 172.245.128.59

Metin2 TR ve PVP MultiHack 7x Hilesi İndir

Merhaba arkadaşlar sizlere METİN2 TR de ve  Metin2 PVP Serverlerde çalışan 7X , 4X , 12X Okçu Hilesi , İtem çalma hilesi , yang hilesi gibi şeylerden bahsedeceğim. Python dili ile çalışan bu sistem kesinlikle problemsiz çalışmanın yanı sıra diğer hilelere göre vürüssüz ve zararsızdır. Bunun yanı sıra hilenin içersinde Metin2 M2K-MOD hilesidir en güncel sürümüdür.

Linux httpd.conf Nerde ?

Merhaba Linux sunucumuzda HTTPD.Conf dosyamızın nerede oldugunu bulmakmı istiyorsunuz ? Çok basit bir komutla bulabilirsiniz M2S Blogunda size bu kodu veriyorum buyrun

Linux Centos Plesk Kurulumu

Merhaba Değerli M2S Okuyucuları VPS ‘niz varsa veya yüksek hitli siteniz, yeni bir firmadan vps almişsanız CPANEL ‘e ben para vermem arkadaş diyorsanız dogru yerdesiniz bende vermem arkadaş. Bu yüzden para vermeden kullanabileceğiniz en iyi web yonetim panelli yazılım Plesk ‘tir üstelik Nginx desteğide mevcut yan gel yat daha ne istenirki üstelik kurulumu hiç zor değil baş ağrıtan bi  tarafıda yoktur cpanele göre ayın şayın eklentisi idi GD kütüphanesi idi apache derlemesiydi derdiniz Tasanız yok.

Linux DDOS Saldırısı Engelleme SYN ve TCP

Hepinizin bildiği gibi günümüz internet teknolojisinde rekabet için genellikle saldırılara başvuruluyor sitelerinizi kapatıyorlar, kapatmaya çalışıyorlar sizi zarara uğratmaya çalışıyorlar bazanda başarıyorlar hosting firmaları da bu durumdan kendine iş çıkararak sizden fazla fazla işlem ücreti hizmet bedeli alıyor. Basit engeller için hosting firmalarının hedefi olmayın ,size anlatacağim yöntemler ile saldırılarınızı kolay şekilde engelleyeceksiniz. Hemde 5 Kuruş para ödemeden !

CSF Firewall Kurulumu

Merhaba Bu makalemiz’de CSF kurulumunu anlatmak istiyorum, bildiğiniz gibi CSF linux üzerinde çok önemli bir yazılım hem sunucudaki gereksiz portları kapatır hemde SYN gibi saldırı türlerini engeller. Kurulumu Çok Kolaydır. Putty/ SSH giriş yapin, ve aşağida verdiğim kodları girin.

Linux Sunucu’da Cpanel Kurulumu

Merhabalar bu makelemizde Linux Sunucumuza Cpanel kurulumunu anlatacağim. Ancak Anlatıma geçmeden önce cpanel hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum. Sunucularda WEB Sitesi yayını yapmak için kullanılan bir panel çeşitidir Uzman kullanıcılar cpanel olmasada işlerini görebilir

Linux Sunucu Güvenliği

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Linux Cpanel , DirectAdmin , Plesk Sunucu güvenliğine değineceğiz. Bildiğiniz, gibi lamerler türedi internet ilerledikce başımıza bela oluyorlar emeklerimizi eziyorlar birde dalga geciyorlar. Kiminlerin scriptlerinini temalarını wareze düşürüyorlar kimini rezil ediyorlar.

SSH Komut Satırından MySQL Kullanıcısı Oluşturmak

Herhangi bir istemci üzerinden erişemediğiniz bir mysql sunucusunda komut satırından yeni bir kullanıcı açmak için aşağıdaki örnekleri takip edin. Bu işlem, temel ve basittir ancak  rutin olmamasından ötürü girilmesi gereken komutların syntax’ları zamanla unutulabilir (En azından kendi adıma durum böyle). Eğer siz de benimle aynı dertten yakınıyorsanız alttaki örneklerin faydasını göreceksiniz..